Internet- kino, koncert i czytelnia w jednym

Nie potrzebujemy już posiadać w domu telewizora, odtwarzacza CD, ani nawet gazet, by móc obejrzeć dobry film, posłuchać ulubionej muzyki, czy zobaczyć co dzieje się w danym momencie na świecie. Odkąd pojawił się Internet można mieć to wszystko w jednym miejscu: filmy, seriale, piosenki, płyty, artykuły, serwis informacyjny. Tym miejscem jest komputer, który posiada stałe podłączenie do sieci internetowej.

To bardzo praktyczne oraz szybkie rozwiązanie, pozwalające również zaoszczędzić trochę wolnego miejsca w mieszkaniu, a także pieniędzy w portfelu. W związku z tym udogodnieniem, nie ma już konieczności kupna oddzielnego sprzętu do wykonania każdej ze wspomnianych czynności, tak jak to było jeszcze całkiem niedawno. Problem pojawia się natomiast wtedy, kiedy nasz komputer ulegnie awarii, albo gdy przydarzy się nam krótszy, bądź dłuższy brak dostępu do Internetu.

W tym momencie tracimy dostęp do wszystkich tych rozrywek jednocześnie. Jak widać, nie ma rzeczy niezastąpionych. Nawet komputery i Internet miewają od czasu do czasu kłopoty z działaniem.